نمایندگی ال جی در کرج

نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش تلویزیون ال جی درکرج،تعمیر تلویزیون ال جی در منزل کرج۳۶۷۷۴۶۰۳-۰۲۶

 

نمایندگی ال جی در کرج با بیش از ۱۲ سال سابقه در تعمیر و خدمات پس از فروش تلویزیونهای ال جی،خدمات تعمیر تلویزیون ال جی در منزل  را در سراسر شهرستان کرج بدون هیچ گونه هزینه ایاب و ذهاب و با پایین ترین نرخهای ممکنه ارایه میدهد،اگر تلویزیون ال جی شما دچار مشکل شده است با ما تماس بگیرید:کرج:۰۲۶۳۳۵۱۵۳۲۸ ****فردیس:۰۲۶۳۶۷۷۴۶۰۳

تلگرام و واتس اپ:۰۹۱۰۶۷۳۰۴۰۶

کرج به عنوان سومین شهر پرجمعیت ایران و ومرکز استان البرز یکی از بزرگترین بازارهای فروش تلویزیونهای ال جی در ایران است ،از این رو نیاز مبرمی به خدمات پس از فروش و تعمیرات تلویزیونهای ال جی در کرج وجود دارد،ایران lcd با سالها سابقه در تعمیر و نمایندگی تعمیر تلویزیونهای ال جی در کرج،با راه اندازی سرویسهای تعمیر در محل در سراسر کرج و حومه به ارایه خدمات پس از فروش و تعمیر تلویزیونهای ال جی می پردازد.

کلیه خدمات تعمیر در محل ایران ال سی دی فاقد هزینه ایاب و ذهاب بوده و شامل ۶ ماه گارانتی بی قید و شرط می باشد.

اگر تلویزیون ال جی شما دچار مشکل شده،فقط یک تلفن با ایران ال سی دی فاصله دارید،کارشناسان ما ابتدا به ارایه مشاوره تلفنی به شما می پردازند و در صورت نیاز در حداقل زمان در منزل شما حاضر شده و مشکل تلویزیونتان را حل می کنند.

تلویزیون ال جی شما از هر نوعی که باشد،LCD,LED,3D,OLED ایران ال سی دی همواره مطمعن ترین و ارزانترین مکان برای تعمیر تلویزیون شماست.

حداقل قیمت،حداکثر کیفیت و گارانتی بی قید و شرط تمایز ماست.

تلفن:کرج:۰۲۶۳۳۵۱۵۳۲۸      فردیس:۰۲۶۳۶۷۷۴۶۰۳

تلگرام و همراه:۰۹۱۰۶۷۳۰۴۰۶

آدرس:پل فردیس به سمت ملارد،بعد از پمپ بنزین،جنب کوچه محمدزاده

رایجترین خرابی ها در تلویزیونهای ال جی :

تلویزیون ال جی مدل LV:

ان تلویزیونها از اولین تلویزیونهای ال ای دی ارزان قیمت ال جی بودند که در ایران به تولید رسیدند،خرابی متداول در تلویزیون LV ال جی مشکل سوختن برد main و بک لایت است که به صورت روشن نشدن دستگاه و یا قطع ناگهانی تصویر در حین پخش بروز می کند.

تلویزیون ال جی مدل lx:

خرابی شایع در این مدل سوختن بک لایت یا برد main است و نشانه های آن نیز همانند مدل lv است.

تلویزیونهای ال جی مدل LN:

متداولترین خرابی مدل LN ال جی سوختن LED بک لایت این تلویزیونهاست که موجب قطع شدن تصویر تلویزیون می گردد،در این حالت تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد،اگر میزان سوختن ال ای دی ها زیاد باشد تلویزیون به اصطلاح پروتکت کرده ،چراغ ال ای دی پاور چشمک می زند ولی روشن نمی گردد.در بسیاری موارد نیز اگر تلویزیون را روشن کنید در یک لحظه اول آرم تلویزیون ظاهر می گردد سپس تصویر قطع می شود که نشان دهنده سوختن LED بک لایت تلویزیون است.

تلویزیونهای ال جی مدل LB:

این سری از تلویزیونهای ال جی با ال ای دی های ۶ ولتی و لنزهای بزرگ خود،از دیگر مدلهای ال جی متمایز هسستند ولی این سبب نشده که سوختن ال ای دی بک لایت در این مدل رخ ندهد. موارد زیر از نشانه های سوختن LED بک لایت می باشد:

۱-چراغ پاور تلویزیون ۳ بار چشمک می زند ولی تلویزیون روشن نمی گردد.

۲-تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد.

۳-پس از روشن کردن تلویزیون یک لحظه آرم ال جی ظاهر می گردد و تصویر قطع می گردد.

-تلویزیونهای ال جی مدل LW57000:

این سری از تلویزونهای ال جی مرتبا دچار سوختگی برد MAIN می گردند و به همین دلیل برد MAIN آنها معمولا در بازار کمیاب است باتعویض یا تعمیر برد MAIN مشکل حل می گردد.

تلویزیونهای ال جی مدل LH510V و LJ510V:

این تلویزیونها که قاچاقی وارد کشور شده اند و از محصولات تولیدی گلدیران محصوب نمی گردد متاسفانه به دلیل نبود برد POWER به شدت در مقابل نوسان برق ضعیف بوده و دچار سوختگی برد MAIN می گردد.

تلویزیونهای مدل LFال جی :

این تلویزیونها خود شامل دو نوع می شوند که مدل LF56000 که توسط شرکت گلد ایران در ایران تولید شده و معمولا دچار مشکل بک لایت می گردد یعنی صدا دارد ولی تصویر ندارد که این با تعویض بک لایت حل می گردد.

مدل LF وارداتی اکـثرا به صورت قاچاق به کشور وارد شده و دچار مشکلات متنوعی شامل سوختن برد MAIN و پاور و قطع تصویر به دلیل سوختن ببک لایت می گردد.

در صورت نیاز جهت مشاوره با شماره تلفن ۰۲۶۳۳۵۱۵۳۲۸ تماس بگیرید.

سرویسهای تعمیر در محل ایران ال سی دی  در سراسر کرج و حومه در دسترس بوده و فاقد هر نوع هزینه ایاب و ذهاب بوده و با ۶ ماه گارانتی ارایه می گردد.

تعمیر با حداقل قیمت،حداکثر کیفیت و با قطعات اصلی تمایز ماست. با ما تماس بگیرید:

کرج:۰۲۶۳۳۵۱۵۳۲۸  

فردیس:۰۲۶۳۶۷۷۴۶۰۳

شهریار،اندیشه:۰۲۱۶۵۲۳۵۲۳۳

تهران:۰۲۱۲۲۶۰۷۸۳۳

مطالب مرتبط:

اقدامات اولیه در صورت آب خوردگی تلویزیون 

تعمیر تلویزیون سامسونگ 

چگونه از تلویزیون خود نگهداری کنیم

تعمیر تلویزیون در منزل

دیدگاهتان را بنویسید