تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل توسط نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیونهای ال جی با 6 ماه ضمانت

ایران LCD با بیش از 12 سال تجربه تعمیر و نمایندگی تعمیرات تلویزیونهای ال جی ذخیره ارزشمندی از تجربیات را در تعمیر انواع تلویزیونهای LED,LCD,PLASMA,3D ال جی دارا می باشد. در سال 95 ایران LCD با تاسیس کلینیک تخصصی ال جی  گام بزرگی در زمینه ارائه خدمات هر چه بهتر به هم وطنان عزیز برداشته است.

با تاسیس کلینیک تخصصی ال جی، ایران LCD شروع به توزیع تخصصی بردها و قطعات انواع تلویزیونهای LED,LCD,PLASMA,3D ال جی در ایران کرد و هم اکنون به عنوان بزرگترین توزیع کننده قطعات و بردهای ارجینال تلویزیونهای LG در ایران فعال می باشد. از این رو ایران LCD دارای بزرگترین آرشیو قطعات و بردهای انواع تلویزیون های ال جی می باشد.

اگر تلویزیون ال جی شما در هر نقطه ای از تهران یا کرج دچار مشکل شده است تنها کافی است تا با شماره 22607833 تماس بگیرید تا همکاران ما در اسرع وقت در منزل یا محل شما حاظر شده و مشکل تلویزیونتان را بدون دریافت هیچ هزینه ایاب و ذهابی و تنها با نرخهای اتحادیه رفع کنند. تمام خدمات ایران LCD شامل 6 ماه گارانتی بی قید و شرط بوده و دارای سرویس رایگان دریافت و تحویل تلویزیونهای ال جی در سراسر تهران،کرج و حومه می باشد.

  تلفن پشتیبانی : 22607833-021*** کرج:36774603-026            ***همراه:09106730406

    رضایت شما افتخار ماست.

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل

بسیاری از خرابی ها و مشکلات تلویزیونهای ال جی از هر نوعی که باشند LED,LCD,3D یا پلاسما بسیار سطحی بوده و به راحتی در منزل قابل تعمیر است،کادر مجرب کلینیک تخصصی ال جی با تجربه تعمیر بیش از 100 تلویزیون ال جی در هر هفته مهارت و تجربه زیادی در تعمیر فوری انواع اختلالات و مشکلات فنی تلویزیونهای ال جی دارند.

با راه اندازی سرویسهای رایگان تعمیر در محل شرکت ایران ال سی دی در سراسر تهران کرج و حومه ،متخصصان ما در اسرع وقت در محل شما حاظر شده و به رفع مشکل شما در منزل و محل کارتان می پردازند.

  تلفن پشتیبانی : 22607833-021***کرج:36774603-026

در صورتی که مشکل یا سوالی دارید می توانید با شماره فوق تماس بگیرید یا در بخش دیدگاه پایین همین صفحه ثبت کنید تا پاسخ داده شود.

تعمیر تلویزیون LED ال جی در منزل 

تلویزیونهایLED ال جی به دلیل قیمت مناسب،مصرف برق کم و کیفیت بالای ساخت یکی از پرفروش ترین انواع تلویزیون در بازار کشورمان محسوب می شوند،از این رو نیاز فراوانی به خدمات پس از فروش برای این تلویزیونها در ایران احساس می شود که ایران LCD با ایجاد سرویس  تعمیر در منزل در سراسر تهران،کرج و حومه در جهت پاسخگویی به این نیاز قدم بزرگی برداشته است.

12 سال سابقه در تعمیر تلویزیونهای LED ال جی،6 ماه گارانتی تمام خدمات،تعمیر با پایین ترین نرخهای موجود در بازار ،تعمیر در منزل در سراسر تهران کرج و حومه و عدم اخذ هزینه ایاب و ذهاب ایران LCD را از رقبا متمایز می کند.

عیب یابی تلویزیون ال جی :

خرابی های متداول تلویزیون LEDال جی در زیر آورده شده است:

1-تلویزیون روشن نمی شود،ولی چراغ LED پاور روشن می شود:

مشکل از برد پاور است.خازن صافی اصلی،خازنها و دیودهای خروجی بخش ثانویه،POWER IC و POWER FET باید چک شود.برخی اوقات خرابی آی سی رگولاتور ولتاژ مین برد نیز می تواند موجب بروز این مشکل گردد،گاهی نیز خرابی آی سی mcu (به خصوص زمانی که چراغ ال ای دی پاور روشن نشود)می تواند موجب بروز این مشکل گردد.

2- روشن و خاموش شدن پی در پی تلویزیون led :

کلیدها یا برد کنترلی یا آی سی MCU مادربرد یا کابل اتصال برد کنترلی به مین برد ایراد دارد.

3- تلویزیون LED ال جی پس از چند لحظه خاموش می شود:

مشکل از برد پاور یا برد مین است.سوختن خازن صافی اصلی،خازنها و دیودهای بخش ثانویه یا سوختن POWER IC و POWER FET می تواند دلیل مشکل باشد.

در برد مین نیز سوختن فیوز یا REGULATOR IC یا مشکل آی سی MCU می تواند دلیل مشکل باشد.

4-تلویزیون LED LG پس از چند ساعت خود به خود خاموش می گردد:

در این حالت شما قطعه ای دارید که با گرم شدن از کار می افتد،باید تک تک قطعات بردها را با سشوار و اسپری خنک کننده تست کرد تا مشکل را یافت.

5- کل یا قسمتی از تصویر تاریک است:

اگر کل تصویر تاریک است و وقتی با یک چراغ قوه به صفحه نگاه می کنید تصویر وجود دارد ولی نور نیست یا کم نور است مشکل از سوختن یک یا چند لامپ بکلایت است .

6-تصویر وجود ندارد،اما صدا دارد:

اگر با تست چراغ قوه بر روی صفحه تصویر ندیدید مشکل از برد مین تا برد تایم کنترلینگ است که با تعویض یا تعمیر بردها مشکل حل می گردد.

7-نیمی از تصویر تاریک است:

یا بک لایتها سوخته،یا مدار راه انداز ال ای دی،یا اگر با تست چراغ قوه تصویر ندارید و تصویر دقیقا از وسط صفحه به بعد تاریک است مشکل از اتصال برد TCON به برد TFT یا همان برد آدرس است.

8-تصویر دارای خطوط افقی رنگی است:

مشکل از اتصالات بین برد آدرس و پنل شماست که به اصطلاح آب خورده یا اکسید شده اند،این اتصالات به دقت باید ترمیم گردند.

9- تصویر تار است و کیفیت ندارد:مشکل از برد مین یا برد TCON شماست،آی سی های این بردها به احتمال قوی مشکل دارند.گاهی اوقات نیز مشکل از برد پنل یا همان TFT یا آدرس است.

10-تصویر تیک دارد یا آهسته تر از صداست:

مشکل از برد T CON یا مین برد است.

11- در تلویزیون ال ای دی ال جی تصویر هست اما صدا نداریم:

مشکل از آی سی صدای برد مین یا آی سی آمپلی فایر یا بلندگو و کابل اتصال است.

12-تصویر دارای هاله های سیاه رنگ کروی است با مرکز پرنور:

این حالت ناشی از کنده شدن لنز لامپهای ال ای دی از روی ال ای دی است که موجب توزیع نامتناسب نور بر سطح پنل و بروز این مشکل می گردد.

13-پنل تلویزیون ال ای دی ترک برداشته یا شکسته است:

متاسفانه این مشکل فقط با تعویض پنل حل می شود که این کار هم هزینه زیادی دارد،تقریبا 70 درصد قیمت تلویزیون شما قیمت پنل است،اما گاهی تعویض پنل با یک پنل دست دوم گزینه معقول تر و کم هزینه تری است،با ما تماس بگیرید تا با حداقل قیمت پنل تلویزیونتان را تعویض کنیم.

14-تلویزیون بعد از روشن و خاموش شدن به حالت تنظیمات کارخانه برمی گردد:

در این حالت مشکل از نرم افزار تلویزیون و یا از آی سی فلش است یا از آی سی SDRAM که مسئول حفظ تنظیمات تلویزیون است و بر روی مین برد قرار دارد،اکثرا با تعویض آی سی و یا برنامه ریزی مجدد تلویزیون مشکل حل می گردد.

15-صدای بلند گوها کیفیت لازم را ندارند:

مشکل از مین برد و آی سی صدا یا آی سی آمپلی فایر و یا از اتصالات و خود بلندگو است.

مشکلات و خرابی های تلویزیون بسیار متنوع است پس در صورت نیاز جهت مشورت با ما تماس بگیرید.

تلفن رایگان 22607833-021***کرج:36774603-026  پاسخگوی سوالات و مشکلات شماست.

راهنمای خرابی تلویزیون LCD ال جی :

حالت های متداول خرابی تلویزیونهای LCD ال جی :

1-تلویزیون ال سی دی ال جی روشن نمی شود،ولی چراغ LED پاور روشن می شود:

مشکل از برد پاور است.خازن صافی اصلی،خازنها و دیودهای خروجی بخش ثانویه،POWER IC و POWER FET باید چک شود.برخی اوقات خرابی آی سی رگولاتور ولتاژ مین برد نیز می تواند موجب بروز این مشکل گردد.

2- روشن و خاموش شدن پی در پی تلویزیون LCD ال جی:

کلیدها یا برد کنترلی یا آی سی MCU مادربرد یا کابل اتصال برد کنترلی به مین برد ایراد دارد.

3- تلویزیون LCD ال جی پس از چند لحظه خاموش می شود:

مشکل از برد پاور یا برد مین یا از بک لایت است.سوختن خازن صافی اصلی،خازنها و دیودهای بخش ثانویه یا سوختن POWER IC و POWER FET می تواند دلیل مشکل باشد.

در برد مین نیز سوختن فیوز یا REGULATOR IC یا مشکل آی سی MCU می تواند دلیل مشکل باشد.

سوختن یکی از بک لایتها نیز می تواند دلیل مشکل باشد.

4-تلویزیون LCD ال جی پس از چند ساعت خود به خود خاموش می گردد:

در این حالت شما قطعه ای دارید که با گرم شدن از کار می افتد،باید تک تک قطعات بردها را با سشوار و اسپری خنک کننده تست کرد تا مشکل را یافت.

5- در تلویزیون ال سی دی LG کل یا قسمتی از تصویر تاریک است:

اگر کل تصویر تاریک است و وقتی با یک چراغ قوه به صفحه نگاه می کنید تصویر وجود دارد ولی نور نیست مشکل از سوختن یک یا چند لامپ بکلایت است ،یا در برد اینورترتان مشکل دارید.

6-تصویر وجود ندارد،اما صدا دارد:

اگر با تست چراغ قوه بر روی صفحه تصویر ندیدید مشکل از برد مین تا برد تایم کنترلینگ است که با تعویض یا تعمیر بردها مشکل حل می گردد.

7-در ال سی دی LG نیمی از تصویر تاریک است:

یا بک لایتها سوخته،یا اینورتر مشکل دارد،یا اگر با تست چراغ قوه تصویر ندارید و تصویر دقیقا از وسط صفحه به بعد تاریک است مشکل از اتصال برد TCON به برد TFT یا همان برد آدرس است.

8-تصویر دارای خطوط افقی رنگی است:

مشکل از اتصالات بین برد آدرس و پنل شماست که به اصطلاح آب خورده یا اکسید شده اند،این اتصالات به دقت باید ترمیم گردند.

9- تصویر تار است و کیفیت ندارد:مشکل از برد مین یا برد TCON شماست،آی سی های این بردها به احتمال قوی مشکل دارند.گاهی اوقات نیز مشکل از برد پنل یا همان TFT یا آدرس است.

10-در تلویزیون ال سی دی ال جی تصویر تیک دارد یا آهسته تر از صداست:

مشکل از برد T CON یا مین برد است.

11- تصویر هست اما صدا نداریم:

مشکل از آی سی صدای برد مین یا آی سی آمپلی فایر یا بلندگو و کابل اتصال است.

مشکلات و خرابی های تلویزیونهای LCDال جی بسیار متنوع است پس در صورت نیاز جهت مشورت با ما تماس بگیرید.

تلفنهای رایگان 22607833و36774603-026و09106730406 به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و مشکلات شماست.

علت روشن نشدن تلویزیون ال جی :

روشن نشدن تلویزیون ال ای دی ال جی :

-اگر تلویزیون LED ال جی شما روشن نمی شود و چراغ ال ای دی پاور در مقابل تلویزیون نیز روشن نمی شود و تلویزیون هیچ عکس العملی در مقابل فرمان روشن شدن ندارد،مشکل از برد مین تلویزیون ال جی است.

اگر تلویزیون ال ای دی ال جی شما روشن نمی شود ولی چراغ چاور در مقابل تلویزیون روشن می شود احتمالا مشکل از برد پاور شماست،اگر تلویزیون یک لحظه روشن می شود و بلافاصله خاموش می گردد در این حالت مشکل از برد راه انداز LED و یا از سوختن ال ای دی های پنل است و در اثر برنامه موسوم به PROTECT تلویزیون خودش را خاموش می کند.تمامی مشکلات فوق توسط کارشناسان ایران LCD در منزل قابل حل است.

روشن نشدن تلویزیون ال سی دی ال جی:

اگر تلویزیون LCD ال جی روشن نمی شود و چراغ پاور نیز خاموش است و تلویزیون هیچ واکنشی به فرمان روشن شدن ندارد در این حالت مشکل از برد مین است.

اگر چراغ پاور در مقابل تلویزیون روشن می شود احتمالا مشکل از برد پاور یا برد اینورتر یا از سوختن بک لایت شماست،با سوختن لامپ های موسوم به بک لایت تلویزیون شما با عمل PROTECT خودش را خاموش می کند،در این حالت معمولا تلویزیون یک لحظه روشن می شود و سپس خاموش می گردد.

مشکلات فوق توسط کارشناسان ایران LCD در منزل قابل حل است.

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی:

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال ای دی ال جی:

در حال تماشا تلویزیون LED ال جی ناگهان خاموش می شود:

اگر چراغ پاور جلوی تلویزیون خاموش است و دستگاه هیچ واکنشی به روشن شدن نشان نمی دهد خرابی از برد مین است.

اگر چراغ پاور روشن  می شود مشکل احتمالا از برد پاور است یا برد راه انداز ال ای دی یا از سوختگی ال ای دی های داخل پنل است که در این صورت تلویزیون معمولا یک لحظه روشن شده و سپس بلافاصله در اثر PROTECTخود به خود خاموش می شود.

با ما تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن مشکل را در منزلتان حل کنیم.22607833و36774603-026

خاموش شدن ناگهانی ال سی دی ال جی :

در حال تماشا تلویزیون ال سی دی ال جی ناگهان خاموش می شود:

اگر چراغ پاور مقابل تلویزیون روشن نمی شود و تلویزیون واکنشی در برابر روشن شدن ندارد مشکل معمولا از برد مین است،

اگر چراغ پاور روشن می شود ولی تلویزیون روشن نمی گردد مشکل احتمالا از برد پاور است یا از برد اینورتر یا سوختن چراغهای بک لایت داخل پنل تلویزیون که در صورت سوختن بک لایتها معمولا تلویزیون یک لحظه روشن می گرددو سپس بلافاصله خودش را خاموش می کند.

تمامی مشکلات فوق به سرعت در منزل قابل حل است کافی است با شماره شبانه روزی22607833 و 36774603-026تماس بگیرید تا با حداقل قیمت و حداکثر کیفیت تلویزیونتان را در منزل تعمیر کنیم.

در صورت نیاز به راهنمایی یا مشاوره با ما تماس بگیرید:09106730406

مشکلات متداول مدلهای مختلف تلویزیون ال جی :

مشکل آی سی حافظه فلش در تلویزیونهای سری LB ال جی :

گاهی اوقات در تلویزیون های سری LB ال جی مشاهده می گردد که تنطیمات تلویزیون پس از خاموش و روشن کردن تلویزیون از حافظه تلویزیون پاک می گردد،علت این امر خرابی آی سی موسوم به حافظه فلش است که بر روی برد مین قرار دارد و با تعویض برد مین یا تعویض آی سی و تعمیر برد MAIN مشکل برطرف می گردد،تعمیر این مورد به راحتی در منزل صورت می گیرد.

سوختن LED بک لایت در تلویزیونهای سری LB و LN ال جی :

سوختن بک لایت در تلویزیون امری بسیار رایج است و در مدل های مختلف تلویزیون اتفاق می افتد،در اثر سوختن بک لایت،تلویزیون بعد از روشن شدن بلافاصله خاموش می گردد و یا اینکه تلویزیون روشن می گردد و صدا دارد ولی تصویر ندارد، در برخی موارد نیز تلویزیون چندین بار تصویرش قطع و وصل می گردد در حالی که صدای دستگاه نرمال است.

با تست و تعویض LED بک لایتهای معیوب مشکل تلویزیون برطرف می گردد،این تعمیر شامل هزینه زیادی نیست و توسط تکنسین مجرب به راحتی در منزل صورت می گیرد.

مشکل خاموش شدن ناگهانی سری led تلویزیون ال جی :

سری led تلویزیون ال جی سابقه زیادی در خرابی برد main دارد،در این سری خرابی برد mainموجب خاموش شدن ناگهانی تلویزیون میگردد و پس از آن تلاش های شما برای روشن کردن تلویزیون جواب نمی دهد،در حین خرابی برد main ،چراغ پاور در مقابل تلویزیون روشن نمی گردد.

با تعویض برد main در منزل تلویزیون به زندگی بر می گردد.

مشکل صدا در مدل lc تلویزیونهای ال جی :

سری موسوم به LC تلویزیونهای ال جی مشکلات متنوعی را از ناحیه بلندگوهای خود شاهد بوده و هست،بلندگوهای این سری از تلویزیونهای ال جی به راحتی دچار مشکل می گردند،صدا را قطع می کنند و یا بر روی صدا نویز می اندازند که با تعویض بلندگو در منزل این مشکل حل می گردد.

مشکل پیکسل سوختگی در سری های مختلف تلویزیون ال جی :

مشکل پیکسل سوختگی یک مشکل رایج در تلویزیون است و ربطی به مدل خاصی ندارد.

سوختن پیکسل عموما ناشی از عملکرد ناصحیح ترانزیستورهای موسوم به fet است که باعث سوختن پیکسل می گردد.

متاسفانه سوختن پیکسل از مشکلاتی است که راهکاری برای تعمیر ندارد البته سوختن پیکسل دو نوع است :پیکسل سوخته روشن و خاموش

پیکسل خاموش را شما به صورت یک نقطه ریز بر روی صفحه پنل می بینید که به راحتی قابل تشخیص نیست.

پیکسل سوخته روشن در صفحه سیاه دیده می شود و نور سفید رنگ را از خود عبور می دهد ولی در صفحه رنگی معمولا قابل تشخیص نیست.

روشن نشدن تلویزیون ال جی مدل 49Lh510v وسری49Lj:

تلویزیونهای سری جدید ال جی که اکثرا هم به صورت قاچاقی وارد کشور شده اند مانند سری LH و LJ فاقد برد پاور هستند و این موجب ضعف شدید این تلویزیونها در برابر نوسانات برق می گردد که در نهایت در بعضی موارد منجر به سوختن برد main تلویزیون می گردد که منجر می گردد تلویزیون روشن نگردد.

این مشکل با تعویض برد main حل می گردد.

 

در صورت برخورد با هرسوال یا مشکلی می توانید با شماره 22607833-021***کرج:36774603-026تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل 

تعمیر تلویزیون سونی در منزل 

تعمیر تلویزیون شارپ در منزل 

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در منزل 

تعمیر تلویزیون اسنوا 

37 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر تلویزیون ال جی»

 1. تلویزیون ال جی LED ما هاله های سیاه رنگ روی تصویر پیدا کرده و تعداد هاله ها هم داره زیادتر میشه مشکل از کجاست؟ آیا هزینه تعمیرش زیاده؟

  پاسخ
  • هاله سیاه رنگ دایره ای شکل با مرکز پر نور اگر باشه ناشی از لنزهای بکلایتهای ال ای دی هست که داخل پنل قرار داره،قابل تعمیره و هزینه تعمیرش هم زیاد نیست. اگر هاله فقط در یک محل هست و شکل نامنظم داره مشکل از خو پنل هست

   پاسخ
  • ال ای دی پاور جلوی تلویزیونتان روشن میشه؟ مشکل از برد پاور یا برد مین هست. تماس گرفته آدرس رو لطف کنید تا همکاران به منزلتون بیان،بله می تونه در منزل هم تعمیر بشه بستگی به دلیل بروز مشکل داره

   پاسخ
 2. تلویزیون ال جی 3D ما یه هاله سفید اومده روی تصویر که مثل مه جلوی تصویر رو گرفته ،بردم یه تعمیر کار تو ستارخان نتونست تعمیر کنه ،می دانید مشکلش از کجاست؟ تا حالا مورد مشابه رو داشتید؟

  پاسخ
  • هاله های سفید روی تصویر می تونه از برد مین یا برد TCON یا حتی از اضافه ولتاژتولیدی برد پاور باشه ، ولی در تلویزیونهای ال جی معمولا مشکل هاله سفید ناشی از آی سی های برد TCON هست که با تعویض برد مشکل حل میشه.

   پاسخ
 3. تلویزیون ال جی 46 اینچ از بانه خریدیم یه مدتیه تصویرش خط رنگی روش افتاده ،تعمیر کارا قیمت تعمیرش رو خیلی زیاد میگن ،مگه اینا ال جی نیست؟ می تونید تعمیرش کنیئ؟ هزینش چند میشه؟

  پاسخ
  • نه تلویزیونهای بانه تلویزیون هست ولی ال جی اصل نیست به همین دلیل قطعات اصل روشون کار نمیکنه،مشکل شما از اتصالات فلت به برد آدرس یا همان TFT هست لطفا آدرس را بدید تا همکاران در منزلتان مشکل رو حل کنند. هزینه رو مطابق تلویزیونهای اصل ال جی و با نرخ اتحادیه حساب می کنیم .نگران نباشید.

   پاسخ
 4. یه تلویزیون LED ال جی داریم همکاراتون میگن برد MAIN مشکل داره،قطعش گیر نمیاد می تونید قطعه رو واشم پیدا کنید؟

  پاسخ
  • دوست عزیز مدل تلویزیون رو ننوشتید،نام مدل پشت تلویزیون نوشته شده تماس بگیرید نام مدل رو بگید حتما واستون ارسال می کنیم.

   پاسخ
 5. تلویزیون ال جی 42 اینچ ما مدتیه خطوط رنگی روش افتاده و در تصویر رنگ رو قاطی میکنه بعضیا میگن از برد مین هست بعضی میگن از برد T CON و بعضی ها میگن از فلتشه…لطفا کمک کنید

  پاسخ
  • در حقیقت هر سه قسمتی که گفتید می تونه دلیل این مشکل باشه،چند عکس از صفحه تلویزیونتون بگیرید و برای ما تلگرام کنید تا بهتر بتونم کمکتون کنم،اگر در تهران هستید بازدید رایگان توسط همکاران رو بهتون پیشنهاد می کنم تا دقیقا منبع مشکل معلوم بشه

   پاسخ
 6. تلویزیون پلاسمای ال جی ما چند روز پیش پنل یک ترک کوچکی حین حمل برداشت و الان کار نمی کند،راهی برای حل مشکل هست؟

  پاسخ
  • با سلام ،پنل شما گازش رفته و متاسفانه تنها راه موجود تعویض پنل با یک پنل جدیده،لطفا شماره دقیق مدل رو تلگرام کنید،امیدوارم بتونیم یه پنل ارزان براتون پیدا کنیم

   پاسخ
 7. سلام خسته نباشید تلویزیون LG UH850 هستش چند وقتیه خوظوظ سراسری افقی روی پنل که بی رنگ هستن افتاده بعضی وقتا خودبه خود از بین میره و بعضی وقتا خود به خود میاد علت در چیست؟راه حلی وجود داره؟

  پاسخ
 8. تلویزیون ال جی مدل LW55100 چراغ led پاور روشن میشه ولی تلویزیون روشن نمیشه برای تعمیر چیکار کنم ؟ نمیوتونه از سوختن فیوز باشه ؟

  پاسخ
  • خیر مدل تلویزیون شما در اکثر موارد دچار خرابی برد main می شه که با تعمیر برد main یا جایگزینی برد مشکل حل می شه…

   پاسخ
 9. سلام
  تی وی مدل LG UH850V مشکل بوت داره بعد از لوگوی ال جی صفحه سیاه میاد و سیستم عامل بالا نمیاد.
  فک میکنم ریپروگرام بشه مشکل حل بشه. آیا شما میتونید راش بندازید؟

  پاسخ
  • برای برنامه زدن آی سی mycom باید از برد main جدابشه تا بشه بهش برنامه زد ولی متاسفانه این تلویزیون سری ساختش جدیده و برنامه این مدل هنوز به دستمون نرسیده و حتی برد main این مدل هم هنوز وارد بازار نشده

   پاسخ
  • با سلام این مدل lw57000 مشکل برد main داره و به احتمال قوی برد main تلویزیون شما سوخته با تعویض برد main مشکل حل می شه

   پاسخ
 10. سلام تلویزیون من خاموش شده ولی پاور تلویزیون روشن میشه یعنی چراغش سفیده ولی هیچ تصویری نداره میخواستم بدونم ایراد از چیه و حدودا قیمتش چقدر میشه ؟

  پاسخ
 11. سلام خسته باشید لطفاً بفرمائید هزینه تعویض پنل led الجی مدل49lh590v چقدر می‌باشد (صفحه نمایش برابر ضربه شکسته) باتشکر

  پاسخ
 12. سلام خسته نباشید تلویزیون من حدود ده ساله کارمیکنه دوسه روزه مقدارکمی خطوط افقی سیاه ورنگی میندازه بعد خوب میشه علت میشه توضیح بدین .مدلشم 42LE4500_TA

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

انتخاب نمایندگی

ثبت آنلاین درخواست ارسال کارشناس

راهنمای مدل تلویزیون